SŁODYCZEK – SŁODZIACZEK

Slodyczek pojechał do domu

Mały słodki i uroczy piesek

Przedstawiamy Słodyczka – niewielkiego, rudego, płowego, rudego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Psiak podobno przez ponad tydzień podchodził pod dom osób, które go zgłosiły i czekał na swoją psią wybrankę serca ;).

Rzeczywiście – jest, póki co, typem kochliwego pieska, ale jest w tym niezwykle uroczy. Kocha zarówno inne psiaki jak i ludzi. Uwielbia się przytulać.

Słodyczek jest prze-uroczy, kochany, niewielki. Psiak jest młody, ma około 3, maksymalnie 4 lata, waży około 8 kg i to jego właściwa masa ciała.

Słodyczek na razie jeszcze szlifuje spacery na smyczy, ale jest tak wpatrzony w opiekunów, że szybciutko się uczy. Obecnie smycz to już nie problem.

Piesio z całą pewnością będzie wspaniałym, wiernym przyjacielem całej rodziny. Bardzo kocha ludzi, przytulanie się to jeden z celów jego życia.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Słodziaczka.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Słodyczek został przywieziony dnia 05.09.2019 r. z gminy Czernichów, miejscowość Wołowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.