SKIEREK

Skierek pojechał do domu

Nieśmiały piesek w typie teriera do adopcji

Przedstawiamy Skierka – niedużego, spokojnego pieska, który od trzech lat :(((( przebywa w naszym schronisku.

Psiak trafił do nas z siostrą – Skierką. Dziewczynka szybko trafiła do wspaniałego domu, Skierek nie miał tyle szczęścia..

Skierek jest pieskiem młodziutkim; obecnie ma około 3 lat, waży około 13-14 kg. Mógłby ważyć nieco mniej (około 11-12 kg, ale lubi zjeść, a ze względu na strach przed spacerami ma troszkę zbyt mało ruchu i zapracował na swoje „boczki”.

Usposobienie:

Skierek to psiak wrażliwy, delikatny, bardzo nieśmiały.

Jego socjalizacja jest bardzo powolna, psiak boi się schroniska, nowo-poznanych ludzi, jest nieufny i szybko się wycofuje. Nikogo nie skrzywdzi, ale na wszelki wypadek woli być w pewnej odległości od opiekunów.

Do psiaków Skiereczek jest przyjazny i nawiązuje z nimi dobre relacje. Skierek jest łagodny, nikogo nie skrzywdzi.

Skierek na tyle zaufał opiekunom, że nie chowa się już w budzie lub za nią, ale w warunkach schroniskowych pełna socjalizacja jest właściwie niemożliwa.

Skierek bardzo potrzebuje czasu na adaptację, ale wierzymy, że będzie wspaniałym psem i będzie jeszcze wesoło i radośnie podbiegać do opiekunów prosząc o głaskanie. To psiak z nie najlepszą przeszłością, z dzieciństwem pełnym strachu, ale mimo wszystko wierzymy, że znajdzie się dobra dusza, która da mu szansę i pozwoli zaufać na tyle, by ten śliczny szorściak przestał spoglądać na człowieka ze strachem w oczach.

Prosimy o szansę i dobry, doświadczony dom dla tego pięknego pieska.

Profilaktyka:

Skierek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Jest regularnie odrobaczany i odpchlany. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.. Na SMS-y nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Skierek trafił do nas dnia 11.05.2018 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.