SKIEREK

Nieśmiały piesek w typie teriera do adopcji

Przedstawiamy Skierka – niewielkiego, spokojnego pieska, który od miesiąca przebywa w naszym schronisku.

Skierek to psiak wrażliwy, delikatny, bardzo nieśmiały. Na razie jego socjalizacja jest bardzo powolna, psiak boi się schroniska, nowo-poznanych ludzi, jest nieufny i szybko się wycofuje. Na razie na tyle zaufał, że w panice nie chowa się w budzie lub za nią, ale dużo czasu upłynie zanim, w warunkach schroniskowych, będzie można wyjść z nim na spacer.

Skierek jest pieskiem młodziutkim; obecnie ma około 1 roku, waży około 10-11 kg. Mamy nadzieję, że młody wiek pomoże mu przełamać się do ludzi i otworzyć na opiekunów. Skierek jest pieskiem łagodnym. Nikogo nie skrzywdzi, sam na pewno nie ugryzie. Skierek dogaduje się z innymi psami. Potrzebuje czasu na adaptację, ale wierzymy, że będzie wspaniałym psem i będzie jeszcze wesoło i radośnie podbiegać do opiekunów prosząc o głaskanie.

Prosimy o szansę i dobry, doświadczony dom dla tego pięknego pieska.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Skierek trafił do nas dnia 11.05.2018 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.