SERWES

Malutki szary piesek

Przedstawiamy Serweska – niewielkiego, na razie dość przestraszonego, ale przyjaznego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Serwesek jest psiakiem o wadze około 8-9 kg, to jego właściwa masa ciała. Jest dość młody, ma około 2-3 lat.

Obecnie trochę woli się trzymać z daleka i chowa na budą lub w niej, ale jest też trochę ciekawski i mamy nadzieję, że przekona się do opiekunów.

Prawdopodobnie za kilka tygodni będzie się zachowywać zupełnie inaczej, ale i tak najlepiej dla niego byłoby, gdyby trafił do domu.

Potrzebuje miejsca, osoby, która będzie z nim indywidualnie pracować i pokaże mu świat bez strachu, bez stresu.

Serwesek na pewno potrzebuje czasu na adaptację, ale wierzymy, że przekona się do człowieka i będzie jeszcze wesoło merdał ogonkiem.

Psiak jest cichy, czasem wręcz „niewidoczny”.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Serweska.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie za kilka dni wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Serwes został przywieziony dnia 07.01.2020 r. z gminy Krzeszowice, m. Miękinia.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.