RUFFI-RUFIŚ

Biało-rudy psiak do adopcji

Ruffi to średniej wielkości, spokojny, biało-rudy psiak do adopcji o łagodnym usposobieniu. Piesek jest młody, ma około 1,5-2 lata. Ruffi początek swego życia miał niezbyt przyjemny..

Psiak trafił do nas w wyniku interwencyjnego odbioru. Był trzymany w złych warunkach. Miał mocno przerośnięte pazury, był trochę zaniedbany i wychudzony.

Został odebrany z łańcucha z którego nigdy nie był spuszczany :(, ale mimo to nie stracił wiary w ludzi i jest wspaniałym, wpatrzonym w człowieka czworonogiem.

Ruffi to piesek wesoły, energiczny, ale grzeczny. Nie potrafił, ale obecnie pięknie i bardzo grzecznie spaceruje na smyczy, nie ma z nim żadnych problemów.

Ruffi to psiak pogodny, raczej nie jest hałaśliwy. Psiak waży około 20 kg, to jego właściwa masa ciała.

Piesio ma króciutką, czystą okrywę włosową, obecnie jest w dobrej formie, a po jego nieprzyjemnych przejściach z przeszłości na szczęście nie ma śladu.

Ruffi jest bardzo ufny w stosunku do kobiet, coraz lepiej reaguje także na mężczyzn. Ruffi to wspaniały psiak. Potrzebuje kilku dni na adaptację, ale na pewno okaże się cudownym psiakiem, który całe swe serce odda swemu nowemu właścicielowi.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Ruffi został przywieziony dnia 19.07.2018 r. z miejscowości Boleścice, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.