RUFFI-RUFIŚ

Ruffi pojechał do domu

Biało-rudy psiak do adopcji

Ruffi to średniej wielkości, spokojny, biało-rudy psiak do adopcji o łagodnym usposobieniu.

Piesek jest młody, ma około 2-3 lata. Ruffi początek swego życia miał niezbyt przyjemny..

Ruffi trafił do nas w wyniku interwencyjnego odbioru. Był trzymany w złych warunkach. Miał mocno przerośnięte pazury, był trochę zaniedbany i wychudzony.

Dodatkowo, na skutek, prawdopodobnie mechanicznego, uszkodzenia prawego oczka i braku opieki doszło do trwałego niedowidzenia, ale Rufcio doskonale sobie radzi i zupełnie nie przeszkadza mu to w sprawnym funkcjonowaniu.

Pomimio, iż Ruffi został odebrany z łańcucha z którego nigdy nie był spuszczany :(, nie stracił wiary w ludzi i jest wspaniałym, cudownym, wpatrzonym w człowieka czworonogiem.

Usposobienie:

Ruffi to piesek wesoły, energiczny, ale grzeczny. Pięknie i bardzo grzecznie spaceruje na smyczy, nie ma z nim żadnych problemów.

Czynności fizjologiczne załatwia poza boksem, na pewno nie będzie sprawiał w domu problemów.

Bardzo dzielnie także znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, Jest super kochanym pieskiem.

Ruffi to psiak pogodny, raczej cichy. Spokojnie czeka na wyjście na spacer, nie ekscytuje się zbytnio. Psiak waży około 23-24 kg, to jego właściwa masa ciała.

Piesio ma króciutką, czystą okrywę włosową, obecnie jest w dobrej formie, a po jego nieprzyjemnych przejściach, poza blizną na oczku, na szczęście nie ma śladu.

Ruffi jest bardzo ufny w stosunku do opiekunów. Z całą pewnością, w nowym, prawdziwym domu, rozkocha wszystkich domowników.

Ruffi to wspaniały psiak. Potrzebuje kilku dni na adaptację, ale na pewno okaże się cudownym psiakiem, który całe swe serce odda swemu nowemu właścicielowi.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Ruffi został przywieziony dnia 19.07.2018 r. z miejscowości Boleścice, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.