RUDAS-RUDASEK

Dorodny rudy pies do adopcji

Przedstawiamy pięknego, dorodnego, rudego psiaka o imieniu Rudasek, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Rudas to pies duży, piękny, dorodny. Psiak ma około 2, maksymalnie 3 lata, waży ponad 40 kg, jest w dobrej kondycji, zadbany, o pięknej, lśniącej sierści.

Rudas to psiak, który potrzebuje doświadczonego, mądrego opiekuna. Jest pewny siebie, inteligentny. Doskonale odnajdzie się jako domowy stróż, jest psem posłusznym, ale nie da się zdominować. Nie można niczego u niego wyegzekwować na siłę. Konsekwencja wobec Rudaska to klucz do porozumienia i wzajemnych relacji.

Psiak doskonale współpracuje z opiekunami, jednak szybko (jak np. kangale) zaskarbia sobie terytorium i dobrze, skutecznie go broni. Rudas nie jest szczególnie szczekliwy. Samą swoją postawą skutecznie odstraszy nieproszonego gościa. Nie ma tendencji do uciekania.

Rudasek ładnie chodzi na smyczy, jest pięknym, wspaniałym psem-kompanem. Nie polecamy go do domu z drugim psem. Może chcieć go zdominować, ale w rodzinie, przy odrobinie konsekwencji, będzie wspaniałym kompanem.

Prosimy o dom dla Rudasa – to piękny, dorodny rudy pies do adopcji.

Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779www.schroniskopsiepole.pl

Piesek został przywieziony dnia 15.02.2018 r. z miejscowości Ujazd, gmina Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.