ROZKOSZEK MALUTKI

Rozkoszek pojechał do domu

Szczeniątko – piesek do adopcji

Przedstawiamy malutkiego pieska Rozkoszka – przepięknego, bardzo kochanego i wesołego maluszka, który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku.

Rozkoszek jest wspaniały, rewelacyjny, kochany, ale pomimo, iż otoczony jest najlepszą możliwą opieką schronisko to nie miejsce dla szczeniątka.

Rozkoszek potrzebuje miłości, troski, opieki. Powinien  spędzać czas przytulony do swojego człowieka, a nie czekać na dom za schroniskowymi drzwiami..

Rozkoszek jest u nas i czeka na swojego człowieka, na kogoś, kto zabierze go do domu i ofiaruje mu odrobinę spokoju i poczucie bezpieczeństwa, którego w schronisku brakuje.

Rozkoszek jest malutki; obecnie ma około 8-9 tygodni, to jeszcze psie dziecko. Jest łagodny, nie ma w nim cienia agresji.

Obecnie waży około 1 kg, gdy dorośnie będzie średniej wielkości. Nie powinien przekroczyć 10-11 kg.

Jak każde szczenię wymaga przyuczenia do zachowywania czystości. W schronisku, w miarę możliwości załatwia się na zewnątrz, ale trzeba tę umiejętność u takiego malca utrwalić.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Rozkoszek został przywieziony dnia 15.11.2019 r. z miejscowości Kamionka Wielka. gmina Kamionka Wielka.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.