ROPUŚ – RAPI – RAPERS

Niewidomy mix owczarka i husky do adopcji

Poszukujemy domu dla wspaniałego psiaka o imieniu Ropuś (Rapi), który już od ponad dwóch lat 🙁 jest w naszym schronisku..

Ropuś to pies wspaniały, bardzo kochany, przemiły. Uwielbia ludzi, uwielbia przytulanie, głaskanie, wspólne spacery.

Pięknie spaceruje z człowiekiem, uwielbia wędrówki. Trzyma się nogi, jest posłuszny i grzeczny choć na samym początku po wyjściu ze schroniskowego kojca chce po prostu iść.

Chce biegać, wąchać, zwiedzać.. Schroniskowy boks to dla niego zbyt mało..

Ropuś prawdopodobnie dawno miałby już dom gdyby nie fakt, iż Rapi nie widzi i niestety nie ma szans na przywrócenie mu wzroku.

Ropuś doskonale radzi sobie bez możliwości widzenia, ale większość od razu rezygnuje nie chcąc go nawet poznać. Ropuś to świetny psiak. Zasługuje na dom i rodzinę.

Piesek gdy zapozna się z terenem nie wchodzi w przedmioty, a nowe miejsce szybko poznaje i zapamiętuje noskiem. Kilka godzin w nowym, miejscu i mapa terenu zakodowana :).

Mamy nadzieję, że ktoś da mu szansę i go pokocha. Psiak jest jeszcze młody. Obecnie ma około 5-6 lat. Jest wielkości psów w typie husky.

Jest najprawdopodobniej mieszańcem husky i owczarka, przypomina te psy i z wyglądu i z zachowania.

Ropuś może zamieszkać w domu z drugim psem (jest bardzo łagodny), a także z większymi dziećmi, ale potrzebuje spokojnego czasu na adaptację.

Nie gwarantujemy, że w pierwszym, drugim dniu nie będzie zestresowany (trafi w miejsce, którego nie zna), ale z pewnością po kilku dniach będzie super szczęśliwym, najlepszym przyjacielem rodziny.

Nikogo nie skrzywdzi. Początkowo czasem boi się mężczyzn, z kobietami nigdy nie było problemu.

Rapi UWIELBIA smakołyki i chętnie je zjada.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla tego kochanego psiaka. Ze względu na to, że jest niewidomy szukamy raczej domu, nie mieszkania.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Rapuś został przywieziony dnia z 18.01.2017 r. gminy Ropa.

Szukamy domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.