MAŁY REMI

Prześliczny nieśmiały maluszek

Remi to młodziutki, około 2-miesięczny, spokojny maluch o przyjaznym usposobieniu.

Maluszek obecnie waży około 4 kg, gdy dorośnie osiągnie prawdopodobnie wagę około 20 kg,  może mieć także masywną budowę ciała.

Remi jest bystrym, pogodnym pieskiem. Trafi do nas z braciszkiem. Na razie Remi jest nieco bardziej nieśmiały od braciszka, ale to się zmieni :).

Remi  ma śliczne, czarno-białe umaszczenie. Długie białe skarpetki, biała krawatkę.

Prosimy o dobry dom dla Remisia.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Remi został przywieziony dnia 09.10.2018 r. z gminy Zabierzów. Może jechać do domu po 30 dniach.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.