PUSIA

Niewielka starsza sunia

Pusia to spokojna, bardzo bardzo smutna, nieduża suczka.

Trafiła do nas w wyniku interwencji. Z informacji, które posiadamy wiemy, że kilka lat temu pozostawili ją „właściciele” i od tego czasu przebywała pod niewłaściwą opieką.

Pusia na pewno nie wychodziła zbyt często na spacery, ma sporą nadwagę (waży 10,8 kg, powinna ważyć znacznie mniej). Pusia ma obecnie około 12-13 lat.

Ma guzy na listwie mlecznej, zapalenie skóry, miała sporo pasożytów zewnętrznych. Jest pod opieką lekarza weterynarii i jej stan jest dobry.

Suczka jest bardzo zrezygnowana. Kompletnie nie odnajduje się w schroniskowej rzeczywistości. Kiedyś zadbana i kochana, obecnie bardzo samotna…

Szukamy dla niej prawdziwego domu, który zatroszczy się o tę maliznę i da jej prawdziwy, dobry, kochający dom na ostatnie lata życia.

Pusia jest miła i przyjazna, cichutka, trochę pogodzona z losem. To łagodna, szara suczka, która zasługuje na znacznie lepsze traktowanie.

Suczka otrzyma komplet szczepień. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po zakończeniu leczenia zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Pusia została przywieziona dnia 22.11.2018 r. z miejscowości Tenczynek, gmina Krzeszowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.