PRZYSMACZEK MALUTKI

Przysmaczek pojechał do domu

Malutki kochany brązowy szczeniaczek

Przedstawiamy Przysmaczka – maluszka, który z rodzeństwem trafił pod naszą opiekę.

Przysmaczek jest niewielki; obecnie waży około 1,5 kg, ma około 8-9 tygodni. Jest ślicznym maluchem.

Nie będzie duży; powinien osiągnąć wagę pomiędzy 10-15 kg. Nie znamy jednak taty Przysmaczka, nie wiemy nic na pewno.

Przysmaczek uwielbia przytulać się do opiekunów. Bardzo lubi być blisko, można go nosić na rękach i doprawdy chętnie spędza czas w ramionach opiekuna.

Psiak potrzebuje człowieka. W schronisku, mimo najlepszej możliwej opieki, nie ma tyle uwagi ile mu potrzeba i ten psi dzidziuś bardzo tęskni.

Przysmaczek ma śliczne, intensywne, brązowe ciemne umaszczenie. Być może wśród jego przodków był pies myśliwski, ale nie wiemy nic na pewno.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla tego ślicznego maleństwa.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przysmaczek został przywieziony dnia 15.11.2019 z miejscowości Błogoszów, gmina Oksa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.