KOTKA SMERFUSIA

Smerfusia pojechała do domu

Prześliczna kotka ze z łapką jak smerfetka

Przedstawiamy Smerfusię – prześliczną i bardzo miłą burą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę.

Kicia ma wieloodłamowe złamanie tylnej łapki, ale bez przemieszczenia. Łapka prawdopodobnie została zmiażdżona, ale dobrze się goi i kicia wraca do formy.

Staje już na poskładaną łapkę. Z całą pewnością łapka będzie na nią stawać trochę inaczej niż na pozostałe, ale Smerfusia doskonale sobie radzi i na pewno nie będzie mieć większych problemów w sprawnym funkcjonowaniu w mieszkaniu.

Kontrolnie wykonany Rtg potwierdziło, że nie ma przemieszczeń i łapka goi się prawidłowo.

Smerfusia to bardzo dzielna dziewczynka. Mruczy, chętnie się przytula, jest wspaniała. Lubi, nawet bardzo, towarzystwo ludzi i nie sprawia żadnych problemów.

Kicia czynności fizjologiczne załatwia w kuwecie, jest czyściutka, pięknie pielęgnuje swoje futerko, ma bardzo dobry apetyt.

Obecnie Smerfusia ma około 6 miesięcy, skończyławymieniać ząbki.

Kicia jest niewielka; waży 2,5 kg, nie powinna przekroczyć 3-3,5 kg gdy dorośnie.

Koteczka fantastycznie bawi się zabawkami, jest towarzyska, wesoła, radosna <3

Bardzo prosimy o dom dla Smerfusi. Mamy nadzieję, że to, iż nie miała dotychczas właściwej opieki i została ranna w wypadku komunikacyjnym nie zaważy na jej dalszym losie i nie sprawi, że Smerfusia będzie musiała długie miesiące spędzać w schronisku.

Prosimy o dobry dom dla tek dzielnej, pięknej, kochanej burej pięknotki.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotka Smarfusia została przywieziona dnia 20.11.2019 r. z miejscowości Nawojowa, gmina Nawojowa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.