POPCORN

Popcorn pojechał do domu

Mały wesoły biały piesek

Przedstawiamy Popcorna – niedużego, bardzo uroczego prawie białego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Popcorn jest pieskiem młodym; ma około 2, maksymalnie 3 lat. jest zadbany, w dobrej kondycji, prześliczny. Psiak waży około 17 kg, to jego właściwa masa ciała.

Usposobienie:

Psiak ma bardzo pozytywne usposobienie; „uśmiecha” się do opiekunów, lubi głaskanie, sam zabiega o bliskość.

Popcorn jest pieskiem dość silnym, mocno umięśnionym, ale posłusznym.

Słucha poleceń opiekunów, nie skacze po ludziach, jest grzecznym czworonogiem. Popcorn wystawia brzuszek do głaskania, jest super łagodny do ludzi.

Od kiedy trafił do nas zmienił się niesamowicie. To dosłownie: nie ten sam pies,

Popcorn ładnie chodzi na smyczy, nie wyrywa się na spacerach, jest skupiony na człowieku i przechadzki z nim należą do przyjemności.

Dla Popcorna szukamy domu bez innych zwierzaków. Lubi dominować psy i raczej nie da się podporządkować, wolimy uniknąć psich nieporozumień.

Prosimy o szansę i dom dla Popcorna. To piękny, wesoły, grzeczny psiak, który czeka na dobry, troskliwy i kochający dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Popcorn został przywieziony dnia 25.06.2019  r. z gminy Niepołomice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.