PLESZKA

Delikatna bardzo przestraszona sunia

Przedstawiamy Pleszkę – młodziutką, bardzo nieśmiałą i na razie bardzo wystraszoną sunię, która przebywa pod naszą opieką.

Pleszka jest sunią średniej wielkości; waży około 15 kg, przyjechała do nas dość szczuplutka, ale nie jest w złej kondycji.

Sunia, podobnie jak suczka z którą się błąkała (Kleszka) miała na sobie setki, jeśli nie tysiące kleszczy. Jest pod opieką weterynaryjną.

Pleszka ma przed sobą długą drogę do socjalizacji, ale wierzymy, że się uda.

Jest łagodna, nie chce nikomu zrobić krzywdy, będziemy pomału starali się zyskać jej zaufanie

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Pleszka została przywieziona dnia 29.05.2019 r. z miejscowości Krężoły, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.