PIKNIK

Piknik pojechał do domu

Prześliczny i niepowtarzalny wyżło-terrier

Przedstawiamy Piknika – ślicznego, bardzo oryginalnego w swoim wyglądzie, uroczego młodzieńca, który trafił pod naszą opiekę.

Piknik jest prawdopodobnie mieszańcem wyżła niemieckiego i fox terriera, jest niesamowicie uroczy i wesoły.

Przytulałby się dosłownie non stop. Chętnie się bawi, ale jest bystrym pieskiem i szybko łapie co się mu pokazuje. Obserwuje opiekuna, potrafi się skupić na nauce.

Piknik obecnie ma około 7 miesięcy, jeszcze trochę urośnie, w tej chwili waży około 12 kg. Trafi do nas chudziutki, ale ma świetny apetyt i szybko wraca do formy.

Psiak ma sierść wymagającą trymowania lub strzyżenia, ale odpowiednio wypielęgnowany będzie się prezentował rewelacyjnie.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Piknika. To super fajny młody psiak, który czeka na aktywną rodzinę.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Piknik został przywieziony dnia 30.11.2019 r. z gminy Oksa, m. Węgleszyn-Dębina.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.