PIERUN – PERSINEK

Niewielki szorstkowłosy piesek

Persinek to nieduży, na razie troszkę nieśmiały, ale przyjazny piesek o łagodnym usposobieniu.

Piesek ma około 3-4 lat, początkowo był troszkę ostrożny w stosunku do ludzi, ale obecnie jest wesołym, radosnym, uśmiechniętym pieskiem, który bardzo łaknie bliskości.

Stał się psem, który sam kładzie głowę na dłoniach opiekuna i dobrze reaguje na przykład na wyjście na spacer, a na widok smyczy jego ogonek radośnie zatacza kręgi.

Persinek być może był przez ludzi przeganiany, a może ktoś nie najlepiej go traktował. Tego nie wiemy, ale z całą pewnością to, co złe już za nim i obecnie jest tryskającym radością szorściakiem.

Persinek dogaduje się z innymi psami, nie sprawie w schronisku kłopotów. Nie jest szczekliwy.

Odrobina miłości i ciepła, spokojne podejście nowego właściciela i psiak na pewno szybko otworzy się na człowieka.

Persinek jest nieduży, waży poniżej 10 kg. Ma szorstką okrywę włosową, ale jest ona bardzo przyjemna w dotyku.

Bardzo prosimy o dom dla Persinka. Zasługuje na dobry, troskliwy i kochający kącik w sercu dobrego człowieka.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany. Piesek trafił do nas wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Persinek został przywieziony dnia 19.11.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.