PIERUN

Niewielki szorstkowłosy piesek

Pierun to nieduży, na razie troszkę nieśmiały, ale przyjazny piesek o łagodnym usposobieniu.

Piesek ma około 3-4 lat, na razie jest troszkę ostrożny do ludzi, ale już teraz, w schronisku, zrobił ogromne postępy i znacznie przełamał się do opiekunów.

Z pieska, który pierwszego dnia prawie nie dał się dotknąć stał się psem, który sam kładzie głowę na dłoniach opiekuna i dobrze reaguje na przykład na wyjście na spacer.

Pierunek być może był przez ludzi przeganiany, a może ktoś nie najlepiej go traktował. Tego nie wiemy, ale z całą pewnością wkrótce będzie wspaniałym i pogodnym zwierzakiem.

Pierun dogaduje się z innymi psami, nie sprawie w schronisku kłopotów. Nie jest szczekliwy. Odrobina miłości i ciepła, spokojne podejście nowego właściciela i psiak na pewno szybko otworzy się na człowieka.

Pierun jest nieduży, waży poniżej 10 kg. Ma nieco szorstką okrywę włosową, ale jest ona przyjemna w dotyku.

Bardzo prosimy o dom dla Pierunka. Zasługuje na dobry, troskliwy dom..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany. Piesek trafił do nas wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Pierun został przywieziony dnia 19.11.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.