PESTECZKA

Pesteczka pojechała do domu

Malutka rudo-brązowa suczka

Przedstawiamy Pesteczkę – super fajną, delikatną, kochaną sunię, która trafiła pod naszą opiekę.

Pesteczka jest malutka, waży około 8-9 kg, to jej właściwa masa ciała. Sunia jest młoda, ma około 1-1,5 roku maksymalnie.

Malusia początkowo była ostrożna w kontakcie z opiekunami, ale obecnie jest typową suczką do przytulania – „nakolankową”.

Pesteczka musi przyzwyczaić się do nowego opiekuna, ale jest bardzo łagodna, kochana.

Pomału coraz lepiej chodzi na smyczy, potrzebuje jeszcze douczenia tej sztuki, ale to sprytna, pojętna, wspaniała sunia.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Pesteczki.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Pesteczka została przywieziona dnia 30.10.2019 r. z gminy Sędziszów, m. Gniewięcin.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.