ORZESZKA

Brązowa nieśmiała sunia

Przedstawiamy Orzeszkę – spokojną, grzeczną, na razie dość wycofaną suczkę, która trafiła do naszego schroniska.

Orzeszka, na obecną chwilę, raczej unika bezpośredniego kontaktu z opiekunami, ale nie jest agresywna i wierzymy, że uda się szybko nawiązać z nią przyjazne relacje.

Orzeszka to sunia młoda; ma około 2-3 lat, jest średniej wielkości; waży 14 kg. Ma dzicze umaszczenie, stojące uszka, krótką sierść.

Podobno przez kilka miesięcy błąkała się bezdomna, nie miała schronienia, ale mamy nadzieję, że w nowym domu zaufa człowiekowi i będzie jeszcze wesoło merdać ogonkiem na widok człowieka.

Bardzo prosimy o dom dla Orzeszki. Potrzebuje indywidualnego potraktowania, ale wierzymy, że będzie szybko robić postępy.

Wkrótce więcej informacji i zdjęć.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Orzeszka została przywieziona dnia 11.04.2019 r. z miejscowości Małogoszcz, gmina Małogoszcz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.