ORSEY – ORESEJEK

Starszy owczarek do adopcji

Przedstawiamy Orsiego (Orseya) – starszego psiaka w typie owczarka niemieckiego, który przebywa pod naszą opieką i jest gotowy do adopcji.

Orsi to psiak bardzo przyjazny, grzeczny, raczej cichy. Orsi jest pieskiem praktycznie niewidomym, ale w żadnej mierze nie przeszkadza mu to w funkcjonowaniu.

Bardzo lubi przytulać się do opiekunów, jest dzielnym psiakiem, który ponad wszystko ceni sobie bliskość człowieka, pogłaskanie go po głowie, przytulenie.

Orsi ma obecnie około 12-13 lat, jest pieskiem mniej aktywnym niż typowy młody owczarek, nie wymaga już forsownych spacerów, rzucania piłeczką i uwagi non stop.

Pogłaskanie, ciepła miska karmy, świeża woda i dobre słowo ze strony opiekuna wystarczą naszemu pieskowi by poczuć się szczęśliwym…

Orsey waży około 30 kg, jest wielkości owczarka niemieckiego, jak na swój wiek jest w całkiem dobrej kondycji zdrowotnej.

Będzie wspaniałym towarzyszem dla osoby mniej aktywnej, która nie ma tak dużo czasu na zabawę i spacery jak w przypadku młodego psiaka, a pragnie mieć wiernego i oddanego przyjaciela, który będzie go kochał i uwielbiał ponad wszystko.

Można iść z nim na spokojny spacer do parku czy nad wodę, ładnie spaceruje z opiekunem na smyczy. Nie należy go puszczać ze smyczy, może się zgubić.

Orsey to wspaniały, kochany piesek. Bardzo prosimy o dom dla Orsiego – na pewno szybko udowodni, że zasługuje na ofiarowaną mu szansę.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Orsey został przywieziony dnia 05.01.2018 r. z gminy Czernichów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.