OPAL

Starszy biały zaniedbany piesek

Opal to nieduży, spokojny i grzeczny piesek o łagodnym usposobieniu.

Piesek trafił do nas mocno zaniedbany, prawdopodobnie nie słyszy, jest pod opieką lekarza weterynarii.

Na razie jest troszkę zdezorientowany, ale przyjazny. Potrafi chodzić na smyczy, jest grzeczny. Psiak jest przyjaźnie nastawiony do opiekunów, nikomu nie zrobi krzywdy.

Opal jest pieskiem starszym, ma około 8-9 lat, waży około 10 kg. Na razie jest trochę zbyt szczupły, jego właściwa masa ciała to około 12 kg.

Wkrótce Opal będzie zdrowy i będzie pięknie wyglądał, potrzebuje jedynie trochę czasu.

Prosimy o szansę i opiekę dla Opala. To starszy piesek, ale z całą pewnością poruszy serce swego nowego opiekuna.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Opal został przywieziony dnia 30.08.2018 r. z miejscowości Luszowice, gmina Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.