OKRUSZEK MALUTKI

Okruszek pojechał do domu

Malutki kochany słodki szczeniaczek

Przedstawiamy Okruszka – maluszka, który z rodzeństwem trafił pod naszą opiekę.

Okruszek jest niewielki; obecnie waży około 2 kg, ma około 10 tygodni.

Okruszek uwielbia przytulać się do opiekunów. Bardzo lubi być blisko, można go nosić na rękach. Psiak potrzebuje człowieka.

W schronisku, mimo najlepszej możliwej opieki, nie ma tyle uwagi ile mu potrzeba i dlatego pilnie szukamy dla niego troskliwej, kochającej rodzinki.

Okruszek ma śliczne, intensywne, czarne-podpalane umaszczenie.

Odrobinkę przypomina gończe polskie, ale nie jest rasowy. Będzie niedużym pieskiem. Nie powinien przekroczyć 12-14 kg. Niestety nie znamy taty Okruszka i nie wiemy nic na pewno, ale jego mama jest niewielka.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla tego ślicznego maleństwa.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Okruszek został przywieziony dnia 15.11.2019 z miejscowości Błogoszów, gmina Oksa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.