OGONUŚ

Niewielki kochany brązowy psiak

Przedstawiamy Ogonusia – niewielkiego, kochanego, brązowego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Ogonuś jest pieskiem grzecznym, miłym, przyjaznym. Początkowo może być nieco nieśmiały, ale jest bardzo pozytywnie skierowany na człowieka i szybko zaprzyjaźnia się z ludźmi.

To niewielki, młody piesek o bardzo ujmującym usposobieniu. Ma uroczo załamane uszka, często spogląda przechylając głowę, jest uroczy..

Na widok opiekunów Ogonuś przeskakuje z nogi na nogę, merda ogonkiem, bardzo cieszy się na widok człowieka.

Ogonuś jest grzecznym, kontaktowym, przyjaznym także dla innych piesków zwierzaczkiem. Nikogo nie skrzywdzi.

Jest czujny i bardzo bystry, chciałby być wszędzie tam, gdzie człowiek. Potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie choć wszystko go interesuje 🙂

Piesio jest młody; ma maksymalnie około 2 lat, obecnie waży około 8 kg i to jego właściwa masa ciała. Większy nie będzie. Psiak ma krótszy ogonek, ale wygląda z nim uroczo.

Bardzo prosimy o dom dla Ogonusia. To świetny piesek, który czeka u nas na prawdziwy dom..

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Ogonuś został przywieziony dnia 16.07.2019 r. z gminy Sędziszów, m. Wojciechowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Title

$ 99

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.