KOTKA MUZYKA

Muzyka pojechała do domu

Prześliczna malutka czarna kicia

Przedstawiamy Muzykę – prześliczną kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z braciszkiem Basikiem.

Ma początku Muzyka była trochę nieśmiała i raczej unikała bezpośredniego kontaktu z opiekunami, ale z każdym dniem nabiera odwagi i ciekawość zwycięża.

Muzyka jest czarna, pod spodem jaśniejsza, pręgowana, widać nieco jaśniejszy włos pod wierzchnią okrywą. Gdy dorośnie prawdopodobnie będzie czarna jak węgielek 🙂

Gdy Muzyka trafiła do nas była niczym koci szkielecik – niesamowicie chudziutka. Obecnie Kicia waży 1,5 kg i przybiera na wadze. Koteczka ma około 3 miesiące.

Gdy dorośnie powinna osiągnąć wagę około 3,5-4 kg, nie będzie dużą koteczką.

Muzyka chętnie bawi się z braciszkiem i z innymi kotkami, jest coraz fajniejszą, radosną, pogodną kicią. Nie jest nadpobudliwa, nie sprawia żadnych problemów.

Głaskana mruczy, coraz chętniej się przytula, będzie wspaniałą kicią. Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Muzyki, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Muzyka szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Muzyka została przywieziona dnia 09.08.2019 r. z miejscowości Sędziszów, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.