MROZITEK-MROZIK

Malutki biały kotek z pięknymi pręgami

Mrozitek to malutki spokojny kociak w wieku około 3 miesięcy. Trafił do nas z siostrzyczką, śliczną kotką Kropelką . Mrozitek ma boskie, intensywnie miodowe oczka, jest wyjątkowo piękny..

Kotek ma także przepiękne, biało-bure, pręgowane umaszczenie, jest śliczny. Jego pręgi przechodzą w pasy. Kotek jest bardzo oryginalnie umaszczony.

Mrozitek to kotek towarzyski, odnajdzie się w domu z drugim kotkiem, na pewno będzie przyjacielem całej rodziny.

Prosimy o szansę i dobry, kochający dom dla Mrozitka.

To miły, choć na razie odrobinkę nieśmiały, kochany malutki biały kotek z pięknymi pręgami i wspaniałymi, miodowymi oczkami..

Dla maluszka, do czasu kastracji i pełnej adaptacji. szukamy domu niewychodzącego.

Profilaktyka:

Kociak ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Mrozitek został przywieziony dnia 28.08.2018 r. z miejscowości Łowinia, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.