MONSTEREK

Nieduży rudy kudłaty piesek

Przedstawiamy Monsterka, zwanego u nas również Monsim – niewielkiego, kudłatego pieska, który trafił do naszego schroniska.

Monsi ma obecnie około 7 lat, waży 12 kg, to jego właściwa masa ciała.

Monsi jest pieskiem niewidomym i prawdopodobnie niesłyszącym, ale jest wspaniałym i bardzo uroczym kudłatym zwierzakiem.

Lubi się przytulać, ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i nie wyrywa się na spacerach. Dobrze reaguje na inne psiaki, nie sprawia żadnych problemów.

Gdy tylko poczuje rękę opiekuna niesamowicie cieszy się, nadstawia grzbiet do głaskania, całym swoim ciałkiem pokazuje jak cieszy się z bliskości.

Monsi nie jest hałaśliwy, nikomu nie dokucza. Troszkę krąży po wybiegu nie będąc na smyczy (prawdopodobnie trzymany był na łańcuchu lub w małym kojcu), ale nie jest nerwowy.

Psiak prawdopodobnie miał nieleczone oczka i doprowadziło to do utraty wzroku, ale mamy nadzieję, że nie wszystko jeszcze stracone i maluchowi uda się pomóc.

Monsi trafił do nas dość skołtuniony, miał wiele dredów i odparzeń w tylnej części ciała.

Obecnie jest wypielęgnowany, skóra wróciła do normy, a dredy zostały usunięte. Jest mięciutki jak pluszowy kocyk, niezmiernie przyjemnie jest go przytulać.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Monsterka.

Może, z wystającymi ząbkami i odbijającymi światło oczkami nie jest najpiękniejszy, może nawet trochę „straszny”, ale to kochany psiak i zasługuje na dobry, kochający, troskliwy, PRAWDZIWY DOM.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po wykonaniu badań zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Monsterek został przywieziony dnia 23.04.2019 r. z miejscowości Trąbki, gmina Biskupice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.