MŁODY KOTEK LUMINEK

Nieduży czarny miły kotek

Przedstawiamy Luminka – prześlicznego, młodego, czarnego kotka, który trafił pod naszą opiekę prawdopodobnie wraz z rodzeństwem – kotkiem Kryształkiem i Świetlikiem..

Luminek jest pięknym młodym kotkiem. Ma kruczoczarną okrywę, jest w dobrej kondycji, dorodny.

Obecnie Luminek ma około 4 miesięcy choć jest na tyle duży, że wydaje się być starszy. Będzie raczej sporym kociakiem – osiągnie wagę powyżej 4 kg, może i powyżej 5 kg.

Luminek jest zdrowy, w dobrej formie. Widoczny na zdjęciu punkcik w oku to śpioch, nie katar.

Luminek jest początkowo odrobineczkę nieśmiały, ale absolutnie nie jest dzikusem. Lubi głaskanie, przytulanie. Bez problemu można go wziąć na ręce.

Luminek jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, ma dobry apetyt. Obecnie czeka na kochający i troskliwy dom.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Luminka. Ten piękny kotek, który czeka na troskliwy dom.

Luminek, minimum do czasu kastracji i adaptacji w nowym miejscu, szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Luminek został przywieziony dnia 01.10.2019 r. z miejscowości Stryszawa, gmina Stryszawa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.