MIŚ

Niewielki miły piesek do adopcji

Poszukujemy domu dla Misia – niewielkiego, spokojnego, bardzo przyjaznego pieska, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Miś to psiak, który bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Chętnie przytula się do opiekunów, gdy jest blisko zastyga w bezruchu, cieszy się z głaskania i bycia blisko.

Miś bez problemu dogaduje się z innymi psiakami, nie wchodzi w żadne konflikty, jest miłym, grzecznym pieskiem o ujmującym usposobieniu.

Miś jest niewielki miły piesek do adopcji; waży około 10 kg, obecnie ma około 9-10 lat. Miś trafił do nas dość zaniedbany, życie go nie rozpieszczało. Przez lata był pieskiem trzymanym na łańcuchu, z jakiegoś powodu stracił także ucho (być może zaatakował go inny pies, tego nie wiemy), ale pomimo tych wszystkich przeżyć nie stracił wiary w człowieka i chętnie jest wszędzie tam, gdzie my – ludzie. Miś potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie. Jest bardzo posłuszny. Będzie świetnym przyjacielem każdego człowieka jeśli tylko dostanie taką szansę..

Prosimy o nią. Prosimy o szansę na nowy, prawdziwy, kochający dom dla Misia niewielkiego miłego pieska do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Miś został przywieziony dnia 20.03.2018 r. z Sędziszowa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.