MIŚ

Niewielki miły piesek do adopcji

Poszukujemy domu dla Misia – niewielkiego, spokojnego, bardzo przyjaznego pieska, który od ponad roku przebywa pod naszą opieką.

Miś to psiak, który wprost uwielbia kontakt z człowiekiem i to chyba najważniejsza czynność w jego życiu.

Chętnie przytula się do opiekunów, gdy jest blisko zastyga w bezruchu, cieszy się z głaskania i bycia blisko, a na jego mordeczce pojawia się szczery, wielki uśmiech :).

To psiak, który w życiu na pewno nie zaznał zbyt wiele czułości, a bardzo jej potrzebuje.

Miś to piesek, który w każdy możliwy psi sposób będzie udowadniał swojemu nowemu panu swą miłość i oddanie.

Psiak bez problemu dogaduje się z innymi psiakami; nie wchodzi w konflikty, jest miłym, grzecznym pieskiem, który ustąpi miejsca koledze, nie będzie dominować.

Miś jest niewielki miły piesek do adopcji; waży około 11 kg i to jego właściwa masa ciała. Grzbietem sięga pod kolano kobiety, głową do kolana.,

Obecnie ma około 9-10 lat. Miś trafił do nas dość zaniedbany, ale w tej chwili ma piękne, zdrowe, mięciutkie futerko, do którego można przytulać się bez końca.

Przez lata był pieskiem trzymanym na łańcuchu, z jakiegoś powodu stracił także część ucha (być może zaatakował go inny pies, tego nie wiemy), ale pomimo tych wszystkich przeżyć nie stracił wiary w człowieka i chętnie jest wszędzie tam, gdzie my – ludzie.

Miś zna podstawowe komendy: siad, stój, łapa i inne. Wykonuje je z niebywałym entuzjazmem. Czasem ma się wrażenie, że Miś rozumie nasz język. To cudowny psiaczek..

Miś potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się na spacerach. Jest bardzo posłuszny. Będzie świetnym przyjacielem każdego człowieka jeśli tylko dostanie taką szansę..

Prosimy o szansę na nowy, prawdziwy, kochający dom dla Misia; po latach na łańcuchu zasłużył nań szczególnie..

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej formie. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jest wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Miś został przywieziony dnia 20.03.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.