MIŁOSTKA

Miłostka pojechała do domu

Niewielka urocza brązowa sunia

Przedstawiamy Miłostkę – śliczną, kochaną, bardzo oryginalną z umaszczenia i wyglądu sunię, która trafiła pod naszą opiekę.

Miłostka jest niezwykle przyjazna do innych ludzi, grzeczna, niekłopotliwa. Początkowo była trochę przestraszona, ale już po pierwszym dniu niezwykle otworzyła się na człowieka.

Obecnie jest wesołą, radosną, wpatrzoną w opiekunów sunią, która niesamowicie pragnie bliskości, przytulenia, pogłaskania.

Miłostka tańczy wokół opiekunów. Widać, że bliskość człowieka, to dla niej coś absolutnie naturalnego.

Sunia potrafi chodzić ładnie na smyczy. Na spacerach, pomimo krótkich łapek, dzielnie towarzyszy człowiekowi w wędrówce i nie zniechęca jej górka czy wiatr smagający pyszczek.

Radość ze wspólnego spaceru rekompensuje wszystkie niedogodności.

Miłostka, pomimo siwego pyszczka, jest młodą sunią; ma około 3-4 lata. Sunia jest niewielka, waży około 11 kg, to jej właściwa masa ciała.

Bardzo prosimy o dobry dom dla tej uroczej suni. To rewelacyjna psinka, która czeka na kochający, troskliwy dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie za kilka dni wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Miłostka została przywieziona dnia 18.10.2019 r. z gminy Iwanowice.

Szukamy nowego domu. Tel kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.