MIKI

Malutki psiak szuka nowego domu

Miki (Mikers) to niewielki, spokojny psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak trafił do schroniska po tym, jak jego dotychczasowy właściciel trafił do szpitala, a że był osobą samotną nie znalazł się nikt, kto by się Mikusiem zaopiekował 🙁

Miki jest pieskiem młodym; obecnie ma około 2-3 lat, jest nieduży. Obecnie psiak waży około 10 kg i to jego właściwa masa ciała.

Piesek jest niekłopotliwy, cichy, grzeczny. Potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, przyjaźnie patrzy na inne zwierzaki.

Piesio ma oryginalną „maskę” na pyszczku, która dodatkowo dodaje mu uroku.

Miki szuka nowego domu.

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Miki został przywieziony dnia 11.07.2019 r. z gminy Bolesław, m. Samocice

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.