MIGUNIA

Migunia pojechała do domu

Malutka szara starsza sunia

Przedstawiamy Migunię – malutką, starszą suczkę, która trafiła do naszego schroniska po śmierci właściciela.

Migunia ma prawdopodobnie około 10 lat, być może trochę mniej, ale była tak zaniedbana, że na razie trudno określić cokolwiek.

Sunia nie ma wielu ząbków, inne mocno starte. Migunia miała bardzo zniszczoną, wyłysiałą okrywę włosową. Pomału wraca do zdrowia i jej okrywa staje się znów lśniąca.

Suczka na skórze miała mnóstwo pasożytów, otrzymała niezbędną pomoc lekarza weterynarii.

Migunia waży około 8 kg, to jej właściwa masa ciała. Na razie Migunia nie najlepiej chodzi na smyczy, ale wynika to raczej ze strachu przed tym, co dla niej nowe.

Migunia potrzebować będzie spokojnego domu w którym na nowo zaufa człowiekowi. Na razie jest bardzo ostrożna w kontakcie z człowiekiem, ale jest łagodna, kochana..

Gdy się boi drży, ale nie powarkuje, nie odstrasza, jest biedną malizną, która nie miała tyle szczęścia by trafić na prawdziwy, kochający dom.

Bardzo prosimy o dom dla Miguni. To suczka, która z pewnością otworzy się w nowym domu i spędzi z ludźmi jeszcze wiele wspaniałych, szczęśliwych dni.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po konsultacji medycznej oraz wykonaniu niezbędnych badań została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Migunia została przywieziona dnia 31.08.2019 r. z gminy Nowy Wiśnicz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.