ROLFI

Bardzo kochany rudy piesio

Przedstawiamy Rolfiego – super miłego, kochanego, prze-świetnego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Rolfi jest pieskiem w średnim wieku; obecnie ma około 6-7 lat, waży około 17-18 kg. Trafił do nas trochę zbyt szczupły, ale jest już w dobrej formie.

Nasz podopieczny jest prze-sympatycznym, uroczym pieskiem.

Bardzo lubi się przytulać, jest wpatrzony w człowieka, skupia uwagę na człowieku i chciałby towarzyszyć opiekunom we wszystkich czynnościach.

To super miły, uroczy, bardzo łagodny piesek, który potrzebuje ciepłego, troskliwego domu wśród rodziny – przyjaciół.

Rolfi z ufnością spogląda na wszystkich, na pewno będzie oddanym człowiekowi zwierzakiem i będzie wszędzie tam, gdzie opiekunowie.

Na spacerach Rolfi ładnie chodzi na smyczy; nie ciągnie, nie wyrywa się, nie sprawia żadnych problemów. Słucha poleceń.

Spędzając czas przy człowieku chętnie przytula się, czeka na głaskanie, opiera głowę na dłoniach i cieszy każdą chwilą bliskości.

Bardzo prosimy o kochający dom dla Rolfiego. Ci, którzy go poznali wiedzą jaki wspaniały ma charakter. Bardzo prosimy o dom…

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Rolfi został przywieziony dnia 30.06.2019 r. z miejscowości Tyniec-Kolonia gmina Oksa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.