MARUSIA

Piękna kudłata sunia

Marusia to piękna, bardzo wesoła suczka o bardzo łagodnym usposobieniu.

Suczka jest bardzo przyjazna do ludzi, ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszną, grzeczną sunią, która uwielbia kontakt z opiekunami, przytulanie, głaskanie, bliskość.

Marusia ma piękną, dość długą, mięciutką okrywę w kolorze gorzkiej czekolady i jasne końce łapek. Można ją głaskać i przytulać bez końca. Sunia ma piękne, ciemno-brązowe oczka.

To prze-fajna, wesoła, radosna suczka, która potrzebuje człowieka i regularnego kontaktu. Nie jest typem samotnika, a pogodną, kontaktową psią dziewczynką.

Marusia bez problemu dogaduje się z innymi psiakami, nie wchodzi w konflikty, jest pogodna, ciekawska. Nie dominuje psiaków.

Nasza podopieczna jest młodą choć dorosłą już sunią; obecnie ma około 4-5 lat, waży około 14 kg, to jej właściwa masa ciała.

Marusia potrafi pięknie chodzić na smyczy. Nie ciągnie, dobrze współpracuje z człowiekiem, jest wpatrzona w człowieka.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Marusi. To otwarta, ufna, bardzo radosna suczka, która zasługuje na kochający dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Marusia została przywieziona dnia 16.03.20196 r. z gminy Iwanowice.

Szukamy nowego domu!! Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.