MARINA

Marinka pojechała pod opiekę fundacji

Piękna pogodna sunia owczarek

Przedstawiamy Marinkę – wesołą, bardzo przyjazną suczkę w typie długowłosego owczarka niemieckiego, która trafiła pod naszą opiekę.

Marinka to sunia sporej wielkości; waży około 40 kg, obecnie ma około 7-9 lat, ale jest w dobrej kondycji. Może waży odrobinkę zbyt dużo, ale kontrolujemy jej wagę ;).

Usposobienie:

Aż trudno uwierzyć, że nikt Marinki nie szuka. To rewelacyjna, wspaniała i bardzo kochana, niesamowita i wyjątkowa sunia.

Może i okrywa Marinki wymaga odrobinę pielęgnacji, ale sierść jest błyszcząca i proste codzienne zabiegi pielęgnacyjne wystarczają by sunia wyglądała prześlicznie,

Marinka jest super grzeczna; wykonuje podstawowe polecenia, trzyma się nogi opiekuna, jest tam, gdzie człowiek i nie oddala się na krok.

Przywołana pędzi natychmiast do człowieka, chce być blisko i się przytulić. Nie ma innego określenia na Marinkę jak „REWELACYJNA”.

Marina potrafi grzecznie spacerować na smyczy, zwraca uwagę na opiekunów. To niesamowita, PIĘKNA i kochana psinka.

Marinka dogaduje się z innymi psami, nie ma w niej agresji, nie dominuje. Może bez problemu zamieszkać z innymi pieskami, nawet trochę mniejszymi.

Bardzo prosimy o dom dla Marinki. To wspaniała, urocza, delikatna sunia owczarek, która czeka na kochający i troskliwy, prawdziwy DOM.

To taki wielki psi przytulak. Serce nam pęka patrząc na Marinkę, która każdego dnia spogląda zza krat czekając na dom..

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Marina została przywieziona dnia 08.08.2019 r. z gminy Igołomia-Wawrzeńczyce, m. Wawrzeńczyce

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.