MAMULKA

Mamulka pojechała do domu

Spokojna brązowa sunia

Przedstawiamy Mamulkę – spokojną, trochę nieśmiałą, ale bardzo pozytywnie do opiekunów skierowaną sunię, która trafiła pod naszą opiekę z suczką Córcią.

Imiona dostały ze względu na to, która się drugą bardziej opiekuje. Mamcia i Córcia to siostrzyczki; bardzo w siebie wpatrzone, bardzo ze sobą zżyte.

Sunia początkowo trochę się bała, ale obecnie rozdaje całuski, przytula się, wchodzi na kolana. Mamulka i Córcia są super miłe i urocze.

Mamulka będzie rewelacyjną przyjaciółką całej rodziny, potrzebuje jedynie czasu na adaptację.

Na razie uczy się chodzić na smyczy, najtrudniejsze spacery za nią, będzie już tylko lepiej.

Mamulka jest nieduża; waży około 12 kg, ma 1,5 roku. Ma brązowe umaszczenie z dużą białą krawatką. Na żywo jest dużo ładniejsza ;).

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Mamulki. To urocza dziewczynka, która czeka na kochającą rodzinę.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Mamulka została przywieziona dnia 10.12.2019 r. z gminy Wodzisław, m. Piskorzowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.