Malutki UROCZEK

Szczeniątko – piesek do adopcji

Przedstawiamy malutkiego pieska Uroczka – przepięknego, bardzo kochanego i wesołego maluszka, który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku

Pomimo, iż otoczony jest najlepszą możliwą opieką schronisko to nie miejsce dla szczeniątka.

Uroczek potrzebuje miłości, troski, opieki. Powinien  spędzać czas przytulony do swojego człowieka, a nie czekać na dom za schroniskowymi drzwiami..

Uroczek jest u nas i czeka na swojego człowieka, na kogoś, kto zabierze go do domu i ofiaruje mu odrobinę spokoju i poczucie bezpieczeństwa, którego w schronisku brakuje.

Uroczek jest malutki; obecnie ma około 8-9 tygodni, to jeszcze psie dziecko. Jest łagodny, nie ma w nim cienia agresji.

Obecnie waży około 1 kg, gdy dorośnie będzie średniej wielkości. Nie powinna przekroczyć 10-11 kg.

Jak każde szczenię wymaga przyuczenia do zachowywania czystości. W schronisku, w miarę możliwości załatwia się na zewnątrz, ale trzeba tę umiejętność u takiego malca utrwalić.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Uroczek został przywieziony dnia 15.11.2019 r. z miejscowości Kamionka Wielka. gmina Kamionka Wielka.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.