MALUTKI KOTEK WERNIKS

Werniks pojechał do domu

Prześliczny czarny puchaty koteczek

Przedstawiamy Werniksa – prześlicznego czarnego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z całą swoją kocią rodzinką.

Werniks jest pięknym maluszkiem. Ma intensywnie czarną, delikatną okrywę, jego sierść lśni pięknie w promieniach słonka.

Obecnie Werniks ma około 5 miesięcy, ma pomarańczowy odcień oczu, jest wspaniałym koteczkiem.

Obecnie waży około 3 kg, gdy urośnie powinien być dość spory – powyżej 4 kg. Ma puchatą, mięciuteńką okrywę.

Werniks był odrobineczkę nieśmiały, ale jest ciekawski i zaprzyjaźnia się z opiekunami. Bardzo dobrze reaguje na inne kotki, lubi ich towarzystwo.

Kociak daje się głaskać. Przychodzi do opiekunów i mruczy przy jedzeniu, nie boi się już jak na początku choć przy nowo-poznanych osobach woli się trzymać z daleka.

Werniks jest czystym zwierzakiem; korzysta z kuwety, ma duży apetyt, jest pięknym maluszkiem, który szybko przybiera na wadze.

Dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Jest wspaniałym, dorodnym kotkiem.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Werniksa. To nieśmiały ale miły kotek, który zasługuje na ciepły i kochający dom, a młodość spędza za schroniskowymi kratami :(.

Werniks szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Werniks został przywieziony dnia 07.10.2019 r. z miejscowości Stryszawa, gmina Stryszawa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.