MALUTKI KOTEK TYTUSEK

Prześliczny czarny koteczek

Przedstawiamy Tytuska – prześlicznego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z mamusią i rodzeństwem.

Tytusek jest pięknym czarnym maluszkiem. Ma bardzo intensywne umaszczenie, jego włos jest krótki, ale bardzo miękki w dotyku, jedwabisty.

Obecnie Tytusek ma około 10 tygodni, jego oczka zmieniają się na zielone i takie prawdopodobnie pozostaną.

Tytusek jest odrobineczkę nieśmiały, ale w żadnym wypadku nie jest dziki. Super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest miłym koteczkiem.

Wszędzie go pełno, często zachęca rodzeństwo do wspólnej zabawy.

Tytusek jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, ma duży apetyt, jest piękną puchatą kuleczką. Kiciuś ma delikatnego zeza, ale dodatkowo dodaje mu on uroku :).

Bardzo prosimy o dobry dom dla Tytuska, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Tytusek szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Tytusek został przywieziony dnia 16.05.2019 r. z miejscowości Bukowno, gmina Bukowno.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.