MALUTKI GBUREK-GRUBEK

Gburek-Grubek – obecnie Fado – ma dom

Malutki brązowy szczeniaczek

Przedstawiamy Grubka – super fajnego maluszka, który trafił do naszego schroniska wraz z rodzeństwem.

Grubek to bardzo uroczy, wesoły i radosny, rezolutny maluszek. Uwielbia się przytulać, miziać, rozdawać całuski, bardzo lubi być przytulany, lubi być na rękach.

Grubek ma piękne brązowe jasno umaszczenie, jest największy z rodzeństwa.

Grubek obecnie ma około 8 tygodni, waży niespełna 2,5 kg, gdy dorośnie powinien ważyć minimum 20 kg. Jest największy z rodzeństwa.

Nie znamy rodziców Gburka, nie wiemy nic na pewno. Wagę oceniamy orientacyjnie.

Pomimo, iż nie znamy rodziców Grubka wiemy, że to cudowny, bystry, wspaniały psiak. To od nowych opiekunów zależy, czy będą potrafili wykrzesać z niego najlepsze cechy.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Grubka. To super fajny, kochany szczeniaczek, który zasługuje na cudowny dom.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Grubek został przywieziony dnia 02.08.2019 r. z miejscowości Koniusza, gmina Koniusza.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.