MALUTKA KOTKA MATYLDZIA

Prześliczna czarna koteczka

Przedstawiamy Matyldzię – prześliczną czarną kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z mamusią i rodzeństwem.

Matyldzia jest cała czarniutka. Gdy trafiła do schroniska przez jej sierść przebijały pręgi, teraz są one już prawie niewidoczne.

Obecnie Matyldzia ma około 10 tygodni, ma piękne miodowe oczka, ale widać w nich także odrobinę zieleni. Jeszcze się wybarwiają.

Matyldzia super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać choć zdecydowanie bardziej, jak każdy mały kociak. lubi bawić się myszkami i piłeczkami.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma duży apetyt i szybko przybiera na wadze. Gdy dorośnie powinna osiągnąć wagę do 4 kg.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Matyldzi. To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Matyldzia szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Matyldzia została przywieziona dnia 16.05.2019 r. z miejscowości Bukowno, gmina Bukowno.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.