MALEŃKA KOTKA USZKA

Uszka pojechała do domu

Cudowna maleńka puchata mrucząca kicia

Przedstawiamy Uszkę – prześliczną buro-białą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z braciszkiem – Uszkiem.

Uszka jest bardzo maleńka, filigranowa. Prawdopodobnie jest mieszańcem kotka europejskiego i innej rasy. Czas pokaże której 🙂

Obecnie Uszka ma około 9-10 tygodni, jej oczka wybarwiają się z koloru niebieskiego. Prawdopodobnie będą zielonkawe.

Uszka super bawi się z braciszkiem i przyszywanym rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest milusią koteczką, która dnie i noce może spędzać wtulona w opiekunów.

Kicia uwieeeeeelbia bliskość człowieka. Mruczy w tak wykwintny sposób, że nie da się tego nie kochać.

Gdy Usia głaskana dosłownie jest w mruczanej euforii; pręży ciało, wystawia łapki, obraca się by pokazać jaka jest milutka i słodka..

Uszka jest NIESAMOWITA.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma dobry apetyt i przybiera na wadze. Na pewno nie będzie dużą kotką. Nie powinna przekroczyć 3 kg.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Uszki. To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Uszka szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka Uszka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Będzie wymagać kolejnych szczepień.

Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Uszka została przywieziona dnia 23.09.2019 r. z miejscowości Tarnawa-Wydanka, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.