MAŁA KOTKA SANGUA

Szczuplutka czarna koteczka

Przedstawiamy Sanguę – prześliczną czarną koteczkę, która trafiła pod naszą opiekę po tym jak została porzucona na parkingu przy lesie.

Koteczka podobno przez kilka dni siedziała w jednym miejscu czekając na pomoc i poszukując jedzenia.

Sangua trafiła do nas bardzo wychudzona, z ogromną biegunką, generalnie dość osłabiona, ale otrzymała niezbędną pomoc i wraca do zdrowia.

Obecnie Sangua ma około 3-3,5 miesięcy, waży niespełna 1 kg, w tym wieku powinna znacznie więcej, ale obecnie, przy właściwej opiece, na pewno wróci do formy.

Koteczka bardzo dobrze reaguje na koty, a także psy. Nie jest dzika, co najwyżej na razie trochę ostrożna w kontakcie.

Ma dobry apetyt, pomalutku przekonuje się do opiekunów. Na pewno będzie kochanym mruczkiem, potrzebuje jedynie kilku dni na adaptację.

Kotka korzysta z kuwety, jest czysta, nie sprawia problemów.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Sanguy, To przepiękna czarna koteczka, która zasłużyła na kochający dom.

Sangua szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Tulcia została przywieziona dnia 20.09.2019 r. z miejscowości Lusina, gmina Mogilany.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.