LUSIA

Wesoła psinka z interwencji

Lusia to przemiła, bardzo urocza, wesoła, kochana suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka trafiła do nas w wyniku interwencji. Trzymana była, przynajmniej przez ostatnie lata, na łańcuchu, w dziurawej budzie.

Lusia wygląda jak doberman, ale jest od dobermana prawie połowę mniejsza. Ma bardzo krótką okrywę włosową, nie wytwarza podszerstka.

Lusia waży około 17 kg, obecnie ma około 9 lat. Poza guzem, który lada dzień zostanie usunięty, Lusia ma się dobrze i jest w odpowiedniej formie, Rtg wykluczyło przerzuty.

Suczka jest bardzo wesoła i energiczna, uwielbia kontakt z ludźmi. Pogodnie, radośnie odrobinkę podskakuje na przednich łapkach gdy widzi człowieka, a jej ogonek zatacza wielkie koła.

Suczka jest bardzo przyjaźnie nastawiona do opiekunów, pragnie bliskości, przytulenia.

Lusia ma wielkiego guza na brzuchu. Waży około 1 kg, wkrótce zostanie on usunięty i mamy nadzieję, że po tym zakończy się jej przykra, łańcuchowa historia jej życia…

Prosimy o szansę i dom dla Lusi. Pragnie człowieka niezmiernie, potrzebuje swojego człowieka by iść z nim na spacer, bawić się, turlać i cieszyć.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Lusi.

Suczka ma komplet szczepień. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Suczka została przywieziona dnia 30.11.2018 r. z miejscowości Paryż, gmina Krzeszowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.