ŁILIAM-WILLIAM

Wesoły pogodny rudy piesek

Przedstawiamy Williama (Łiliama) – wesołego pieska, który przebywa w naszym schronisku.

William trafił do nas z psią rodzinką w wyniku interwencyjnego odbioru. Pieski były zaniedbane, trzymane na uwięzi, nie miały dostępu do podstawowych potrzeb jakimi są woda i jedzenie.

Obecnie William to piękny, zadbany, odkarmiony piesek, który pomimo złej przeszłości nie stracił wiary w człowieka i bardzo cieszy się na widok opiekunów.

William to psiak młody; ma około 1,5 roku, jest średniej wielkości. Psiak waży około 17 kg, to jego właściwa masa ciała.

William to piesek towarzyski i pogodny. Chętnie przebywa blisko człowieka, jest radosny, uśmiechnięty.

Piesio dogaduje się z innymi psami, nie dominuje. Może także zamieszkać w rodzinie z dziećmi.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Williama, To wesoły pogodny rudy piesek, który zasługuje na dobry, prawdziwy dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

William został przywieziony dnia 02.08.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.