KRECIK

Kremowy Krecik do adopcji

Przedstawiamy Krecika, przemiłego, kochanego, bardzo wpatrzonego w człowieka pieska, który od niedawna przebywa w naszym schronisku. Krecik jest uśmiechniętym pieskiem, którego mordka ma zawsze pogodną, radosną minę. Krecik jest kontaktowy, pogodny, wesoły. Psiak ma kremowe umaszczenie, jest średniej wielkości, jest bardzo czystym pieskiem.

Krecik jak długo może tak czeka by załatwić się na spacerach. To czysty, niekłopotliwy piesek. Spacery uwielbia. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się podczas spaceru. Krecik to bardzo grzeczny, dobrze wychowany piesek, który towarzystwo człowieka ceni sobie ponad wszystko.

Krecik nie jest najmłodszy; piesek ma około 9-10 lat, ale nadal jest w bardzo dobrej kondycji. Krecik waży około 18-20 kg, to jego właściwa masa ciała. Psiak grzbietem sięga pod kolano kobiety, głowa nieco wyżej. Psiak ma mięciutką okrywę włosową. Bardzo przyjemnie jest go głaskać. Psiak dzielnie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, jest bezproblemowy. Krecik nie jest szczekliwy.

Krecik bez problemu dogaduje się z innymi psami, to łagodny, kochany psiak, którego z niewyjaśnionych powodów nikt nie szukał :(.

Prosimy o szansę dla tego uroczego pieska; to Kremowy Krecik do adopcji, który bardzo pragnie mieć dom..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Krecik został przywieziony dnia 25.06.2018 r. z gminy Gorlice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.