KOTKA KEJA

Keja pojechała do domu

Piękna czarno-biała kotka

Przedstawiamy przepiękną, bardzo oryginalnie umaszczoną kotkę Keję, która trafiła pod naszą opiekę z dwoma maluchami. Dzieci mają już domy, teraz czas na Kejusię.

Keja jest kicią grzeczną, spokojną, przyjazną. Ma super apetyt, jest bezproblemowa, to piękna, dorodna koteczka.

Kicia ma piękne czarno-białe futerko. Obecnie, zimą, jest ono gęste, lśniące, kotka jest śliczna. Ma żółte oczka, którymi z tęsknotą spogląda za człowiekiem.

Keja ma około 5-7 lat,ale na pewno nie więcej. Jest czyściutka, pięknie pielęgnuje swoje futerko. Jest zadbana, w dobrej kondycji. Waży około 4 kg.

Kicia nie najlepiej znosi schronisko. Pomimo, iż staramy się jej zapewnić odpowiednią ilość głaskania i przytulania nic nie zastąpi troskliwego domu.

Keja potrzebuje opiekuna, na nogach którego będzie mogła mruczeć, przytulać się i łasić.

Na pewno nie będzie mieć tendencji do niszczenia. To spokojna, zrównoważona koteczka.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotka Keja została przywieziona dnia 27.11.2019 r. z miejscowości Gniewięcin, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu dla mamusi. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.