KOTEK ROMET

Bardzo biedny Kotek z wypadku

Przedstawiamy kotka, który trafił pod nasza opiekę po tym jak został potrącony przez samochód.

Słowa uznania dla pana, który już po raz kolejny zgłosił nam zwierzaka w potrzebie i szybko podjął kroki by pomóc kotkowi.

Romek bardzo cierpiał; ma złamaną lewą przednią łapkę, pękniętą kość promieniową w prawe łapce, żuchwę złamaną w dwóch miejscach.

Przeszedł już dwie operacje, jest stan ogólnie jest ciężki, ale stabilny, kotek musi być dokarmiany przez opiekunów.

O dalszym leczeniu będziemy informować.

Romet jest czystym zwierzakiem, który potrafi korzystać z kuwety i nie sprawia problemów. Dzielnie znosi wszystkie zabiegi.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego podopiecznego.

Dużo przeszedł, ale mamy nadzieję, że wróci do zdrowia i jeszcze przez wiele lat będzie się cieszył dobrym zdrowiem.

Profilaktyka:

Kotek otrzyma komplet szczepień, jest leczony. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po zakończeniu leczenia zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Kotek Romet został przywieziony dnia 12.02.2020 r. z gminy Czernichów, m. Kamień.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.