KOTEK ROMET

Romecik pojechał do domu

Od kotka Romecika:

„Witajcie, jestem Romecik..

Ja także, podobnie jak Kaduś, przeżyłem koszmar potrącenia przez samochód. Mam dwukrotnie zespoloną żuchwę, połamane przednie łapki, byłem tak bardzo poobijany, że bolała mnie dosłownie każda komórka mojego ciała..

W schronisku jestem od trzech tygodni. Przeszedłem wiele badań, bardzo pomału wracam do zdrowia.

Powiem Wam… są tu ludzie o wielkiej miłości i oddaniu wobec zwierząt, ale pomimo wspaniałej opieki, którą zostałem otoczony powtarzam wam: żaden uraz nie jest wart cierpienia, którego doznałem podczas wypadku. Cierpienie, którego doznałem było ogrooomne..

Uwielbiam swoich opiekunów. Traktują mnie prawie jak dzidziusia. Pomagają mi jeść, pomagają mi się umyć, sprzątają w moim pokoiku. Dostaję najlepsze jedzonko o jakim mogłem tylko zamarzyć.
Mimo to nie życzę nikomu, by musieć przeżywać takich niedogodności jakich ja zaznałem.

Wracam do zdrowia, mogę już stanąć na swoich połamanych łapkach, które dobrze się zrastają, ale do zrośnięcia żuchwy jeszcze daleka droga.

Bardzo Was proszę – trzymajcie za mnie kciuki..

Romecik.. <3”

Bardzo biedny Kotek z wypadku

Przedstawiamy kotka, który trafił pod nasza opiekę po tym jak został potrącony przez samochód.

Słowa uznania dla pana, który już po raz kolejny zgłosił nam zwierzaka w potrzebie i szybko podjął kroki by pomóc kotkowi.

Romek bardzo cierpiał; miał złamaną lewą przednią łapkę, pękniętą kość promieniową w prawe łapce, żuchwę złamaną w dwóch miejscach.

Przeszedł dwie operacje, jest stan był ciężki, ale z każdym tygodniem kotek ma się lepiej i obecnie jego stan jest na tyle dobry, że kotek może jechać do domu.

Romet jest czystym zwierzakiem. Potrafi korzystać z kuwety i nie sprawia żadnych problemów. Dzielnie znosi wszystkie zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne.

Kotek jest grzeczny, bardzo przyjazny, „miziasty”. Chętnie przytula się do opiekunów, jest milutkim maluchem.

To wspaniały, kochany, prześliczny kotek, który na nowo zaczyna cieszyć się życiem i wraca do formy.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego podopiecznego.

Dużo przeszedł, ale mamy nadzieję, że wróci do zdrowia i jeszcze przez wiele lat będzie się cieszył dobrym zdrowiem.

Profilaktyka:

Kotek otrzyma komplet szczepień, jest leczony. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Kotek Romet został przywieziony dnia 12.02.2020 r. z gminy Czernichów, m. Kamień.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.