KOTEK OGRYZEK

Ogryzek pojechał do domu

Maleńki cudowny bury kociak

Przedstawiamy Ogryzka – prześlicznego burego kotka, który trafił pod naszą opiekę wprost z podwórka – koszmarnie zaniedbany i wyniszczony, z biegunką, dosłownie skóra i kości..

Obecnie jest nie tym samym zwierzakiem; wyleczony, o pięknej i lśniącej okrywie, śliczniutki.

Ogryzek ma około 9 tygodni, waży około 0,5 kg, jego docelowa masa ciała to około 3-4 kg. Ogryzek będzie malutkim kociakiem.

Ogryzek jest pięknym burym maluszkiem o niesamowitym umaszczeniu. Sierść w wielkie pręgi, długie wzory – piękna i wyjątkowa.

Ogryzek jest niesamowicie miły i kochany. Przytula się, łaknie głaskania i uwielbia przebywać na rękach.

Może całymi dniami siedzieć na rękach lub na karku, przytulanie w połączeniu z mruczeniem to jego ulubiona czynność.

Kociak bardzo cierpliwie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Jest super miłym, wpatrzonym w człowieka kociakiem.

Ogryzek jest czystym zwierzakiem; korzysta z kuwety, ma dobry apetyt. Potrzebuje jeszcze paru dni by wrócić do formy, ale z każdym dniem jest większą kocią puchatą kuleczką.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Ogryzka, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Ogryzek szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień stosownych do wieku. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Ogryzek został przywieziony dnia 08.11.2019 r. z miejscowości Krasieniec Stary, gmina Iwanowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.