KOTEK KONFETTI

Miły spokojny kotek z chorym oczkiem

Przedstawiamy kotka Konfetti, który trafił pod nasza opiekę.

Kotek trafił do nas dość zaniedbany, wyniszczony, dodatkowo ma małoocze – mikroftalmia. Z oczkiem nie należy nic robić, takie już pozostanie.

Konfetti trafił do nas bardzo słaby, otrzymuje leki, jest pod opieką lekarza weterynarii. Stan konta znacznie się poprawił.

Konfetti jest czystym zwierzakiem; potrafi korzystać z kuwety i nie sprawia problemów, woła opiekunów, bardzo lubi głaskanie i przytulanie.

Kotek ma około 1,5 roku, jest prześliczny,.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Konfettiego.

Profilaktyka:

Kotek otrzyma komplet szczepień po zakończeniu leczenia. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po zakończeniu leczenia zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Kotek Konfetti został przywieziony dnia 13.12.2019 r. z gminy Czernichów, m. Rybna,

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.