KOTEK BETINEK

Kociak z chorą skórą

Przedstawiamy kotka Betinka, który trafił pod nasza opiekę w dość ciężkim stanie.

Ma poważne zmiany skórne, prawdopodobnie błąkał się po ulicach od dłuższego czasu i nikt nie udzielił mu dotychczas pomocy.

Jest dość zaniedbany, jego skóra była pełna pasożytów.

Betinek na razie nie jest najmilszym kotkiem, ale z całą pewnością nie czuje się najlepiej i dodatkowo, w warunkach schroniskowych, czuje się trochę zagubiony.

Piesek jest pod intensywną opieką weterynaryjną.

Betinek jest czystym zwierzakiem, potrafi korzystać z kuwety. Ma około 2-3 lat, waży około 4 kg.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego podopiecznego.

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Kotek otrzyma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotek Betinek został przywieziony dnia 07.05.2019 r. z miejscowości Rząska, gmina Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.