KOT RAFAEL

Kotek burasek z białym brzuchem

Przedstawiamy kotka Rafaela, który wraz z siostrami trafił pod nasza opiekę.

To młody, dorodny, śliczny bury kotek z wielką białą krawatką i białymi łapkami. Ma zielone oczy i niesamowite spojrzenie.

Kociak błąkał się na terenie postoju dla ciężarówek znajdującym się przy podkrakowskiej obwodnicy.

Nie wiadomo czy zbytnio oddalił się od domu czy ktoś go tam zostawił, ale Rafael nie mógł pozostać dłużej w tak niebezpiecznym miejscu.

Rafael jest czystym zwierzakiem, który potrafi korzystać z kuwety i nie sprawia problemów. Pielęgnuje swoją okrywę, jest grzeczny.

Kotek bardzo lubi przytulać się do opiekunów. W nowym domu na pewno będzie chętnie przebywał na kolanach swego opiekuna.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Rafaela.

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i za kilka dni zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Kotek Rafael został przywieziony dnia 05.10.2019 r. z gminy Kłaj, MOP Stanisławice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.