KOMPAS

Starszy srebrny piesek do adopcji

Przedstawiamy Kompasa – starszego, srebrnego pieska do adopcji, który od blisko roku :(i przebywa pod naszą opieką.

Kompas na pewno miał kiedyś dom, miał opiekę, swojego człowieka. Co sprawiło, że nikt go nie chce i nie szuka?- nie wiemy..

Faktem jest, że Kompas jest cudownym staruszkiem, który pomimo swego wieku nadal równo drepcze przy nodze opiekuna, szuka kontaktu z człowiekiem i chciałby być jego przyjacielem.

Źle znosi schronisko, unika konfrontacji z innymi psiakami, zdecydowanie potrzebuje spokoju, nie gwaru jaki panuje u nas na co dzień.

Kompasik byłby najszczęśliwszy u boku starszej osoby, która pochyliłaby się nad nim, pogłaskała, przytuliła i dała mu czas na adaptację.

Kompas jest pieskiem średnim, pod kolano, Waży około 14 kg, to jego właściwa masa ciała.

Psiak ma często przechyloną na bok głowę; być może przeszedł jakąś chorobą, być może ktoś go kiedyś uderzył. Tego nie wiemy.

Boi się gwałtownych ruchów, ale nigdy nie wykazał agresji, zawsze woli się wycofać, jest łagodny. Zachęcony do wyjścia na spacer grzecznie idzie przy nodze,

Psiak potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się i nie szarpie. Prawdopodobnie nie mieszkał w ruchliwym miejscu, trochę boi się samochodów.

Prosimy o szansę i dom dla Kompasika.

To starszy srebrny piesek do adopcji, zasługuje na szansę i dobry, kochający dom na ostatnie lata swojego życia.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Piesek jest w wieku około 10-12 lat, ma zadbane ząbki o które już wcześniej ktoś dbał. Psiak jest w dobrej kondycji. Jest troszkę zdezorientowany schroniskiem, ale bardzo łagodny.

Kompas został przywieziony dnia 15.06.2018 r. z miejscowości Zakrzów, gmina Niepołomice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.