KOMPAS

Starszy srebrny piesek do adopcji

Przedstawiamy Kompasa – starszego, srebrnego pieska do adopcji, który od kilku tygodni przebywa pod naszą opieką. Kompas na pewno miał kiedyś dom, miał opiekę, swojego człowieka.

Co sprawiło, że nikt go nie chce i nie szuka – nie wiemy? Faktem jest, że Kompas jest cudownym staruszkiem, który pomimo swego wieku nadal równo drepcze przy nodze opiekuna, szuka kontaktu z człowiekiem i chciałby być najlepszym przyjacielem swojego pana.. Kompas jest pieskiem średnim, pod kolano, Waży maksymalnie około 15 kg, to jego właściwa masa ciała.

Psiak ma często przechyloną na bok głowę; być może przeszedł jakąś chorobą, być może ktoś go kiedyś uderzył. Tego nie wiemy. Boi się gwałtownych ruchów, ale nigdy nie wykazał agresji, jest łagodny,

Kompasik bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest łagodny. Psiak potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie. Prosimy o szansę i dom dla Kompasika. To starszy srebrny piesek do adopcji, zasługuje na szansę i dobry, kochający dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Piesek jest w wieku około 10-12 lat, ma zadbane ząbki o które już wcześniej ktoś dbał. Psiak jest w dobrej kondycji. Jest troszkę zdezorientowany schroniskiem, ale bardzo łagodny.

Kompas został przywieziony dnia 15.06.2018 r. z miejscowości Zakrzów, gmina Niepołomice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.